فروشگاه خانه هوشمند ما

درباره ما

فروشگاه خانه هوشمند ما ( our smart home ) با هدف عرضه مستقیم محصولات هوشمند سازی منازل به دست مصرف کنندگان راه اندازی شده است . ما با خرید مستقیم و بدون واسطه و تمرکز بر اینکه بدون واسطه بتوانیم محصولات را به مصرف کنندگان برسانیم توانسته ایم بهترین قیمت عرضه محصولات را در ایران داشته باشیم . از قیمت های بسیار مناسب ما تعجب نکنید زیرا ما سیاست هوشمند سازی منازل برای همه را در ایران دنبال می کنیم و به نظر ما همه مردم ایران این حق را دارند تجهیزات هوشمند سازی منازل  را در ایران در اختیار داشته باشند و بتوانند خرید کنند .

ما اعتقاد داریم هوشمندی  تنها به موبایل و تلویزیون ختم نمی شوند و سایر کالاهای هوشمند خانگی نیز  باید در دسترس خریداران در ایران باشند و به همین دلیل سعی می کنیم تمامی محصولات را در سبد کالایی قرار دهیم . اگر در مواردی با اتمام موجودی برخی کالاها در فروشگاه روبرو می شوید پیشاپیش از شما عذرخواهی می کنیم و اطمینان خاطر داشته باشید که ما در تلاش هستیم که هیچوقت کالای ناموجود در فروشگاه وجود نداشته باشد.

فروشگاه خانه هوشمند ما این افتخار را دارد که به عنوان مکانی مطمئن برای خرید اینترنتی هوشمندانه انواع کالاهای هوشمند سازی منازل، با مناسبترین قیمتها، در خدمت هموطنان گرامی باشد و برای عرضه خدمات بهتر همیشه منتظر شنیدن نظرات ارزشمند شما هستیم.

تماس با ما

تلفن تماس فروشگاه:

 2647300-0315

09399430170

 

info@oursmarthome.ir

 

آدرس: فولادشهر ، بازار کوثر ، یال شمالی ، طبقه اول ، پلاک ۶۲

مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

ساعت پاسخ گویی از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر